Take The Bank (Vulkan Vegas Automaty Online)

Take The Bank to klasyczny slot online od znanego na całym świecie, cenionego producenta gier hazardowych Betsoft. Gra utrzymana jest w klimacie bankowym, a jej główny motyw to napad na bank w celu zdobycia pokaźnej sumy gotówki. Symbole dostępne w tej grze są więc związane z bogactwem oraz rabunkiem, znajdziemy wśród nich między innymi rabusiów, wozy policyjne, diamenty, gotówkę i bomby. Gra utrzymana jest w minimalistycznym, przyjemnym dla oka stylu. Jej zasady są proste i łatwe do ogarnięcia dla każdego, a wszelkie trudności wyjaśnia sprawnie napisany dział “pomocy”, która dostępna jest podczas gry. W tym slocie online nie mamy dostępu do języka polskiego, nie jest to jednak problem, z racji tego, że zasady są proste i przejrzyste a gra naprawdę nieskomplikowana.

Podstawowe informacje o Take The Bank

  • 4 rzędy
  • 5 bębnów
  • aż 75 linii wygrywających!!
  • możliwość podwojenia wygranej
  • możliwość zdobycia darmowych spinów

W związku z dużo ilością linii wygrywających łatwo jest w tej grze trafić na wygrane, nawet jeżeli z reguły są to mniejsze sumy. Grę znacznie ułatwiają symbole rabusiów, zamieniające się w bomby, czyli tak zwane symbole WILD.

Jakie symbole zobaczę w trakcie gry?

Jak już wspomnieliśmy poprzednio, gra utrzymana jest w klimacie bankowym, a konkretniej – napadzie na bank! W związku z tym, w grze pojawiają się przede wszystkim symbole kojarzące się z napadami, rabunkiem oraz pieniędzmi. Znajdziesz pośród nich między innymi takie symbole jak sztabki złota, diamenty, banknoty, bomby oraz łom. Spośród tych symboli, aby wygrać konkretną sumę, należy połączyć w jednej linii minimum 3 takie same znaki – maksymalnie 5. Symbole te dają możliwość wygranych od 0,10 do 6 punktów.

Oprócz symboli wymienionych wyżej znajdziemy także standardowe, klasyczne znaki – symbole karciane. Łącząc te symbole, zdobyć możemy od 0,10 do 1,20 punktów – jak widać, są one znacznie mniej punktowane, niż symbole tematyczne. Oprócz wymienionych symboli znajdziemy także bonusowe, które zapewniają nam dodatkowe ciekawe funkcje i bonusy. Należą do nich:

Symbol WILD – jest to symbol, w który po każdym spinie zmieniają się wykręcone przez nas symbole Rabusiów. Gra tutaj posiada dodatkową funkcję, która polega na odliczaniu od 0 do 10. Za każdym naszym spinem zdobyć możemy kolejne bomby, które pozostaną na swoim miejscu aż do 10 spinu, na koniec zamieniając się w znaki WILD, dostarczając nam tym samym pokaźnych wygranych.

Symbole WILD zastępują każdy inny symbol z wyjątkiem symboli Rabusia oraz Wozu Policyjnego. Przy połączeniu znaków WILD x5 wygrywamy taką samą sumę punktów jak przy połączeniu x5 Diamentów.

WÓZ POLICYJNY – jest to symbol bonusowy, który wylosowany w linii wygrywającej x3 zapewnia dodatkowych 15 darmowych spinów.

Podczas kręcenia darmowych spinów, na bębnach pojawi się dodatkowe 5,7 lub 10 znaków WILD. Z każdym spinem jednak pozycja symbolu WILD zmienia się na losową, odwrotnie niż to ma miejsce w trybie podstawowym.

Maksymalne wygrane w Take The Bank

W grze Take The Bank producent nie daje możliwości wygrania tak zwanego Jackpotu – maksymalna wygrana, to po prostu kombinacja największej liczby symboli o najwyższym nominale punktowym. Producent gry nie podaje na swojej stronie maksymalnych kwot wygranych, a przez mnogość linii wygrywających – trudno jest ocenić “na oko” ile maksymalnie można wygrać w tym slotcie.

Bonusy i akcje specjalne dostępne w Take The Bank

Jak już wspomniano, w Take The Bank możemy zdobyć darmowe spiny, dzięki wylosowaniu w linii 3 wozów policyjnych. Dostępna jest także akcja specjalna polegająca na możliwości pojawienia się symboli WILD podczas kręcenia, która resetuje się co 10 spinów, znacznie zwiększając nasze faktyczne szanse. Oprócz tych akcji specjalnych w grze mamy także dostęp do:

  • Możliwości zgamblowania wygranej, która polega na wybraniu, jaki symbol wypadnie na rzucanej monecie – orzeł czy reszka. Możemy postawić całą sumę wygranych lub jej połowę, co jest ciekawą opcją, jeśli wolimy grać ostrożniej. Jeżeli wypadnie wybrany przez nas symbol, podwajamy postawioną kwotę.

  • Opcja Pay Feature, polegająca na “zakupie konkretnych spinów”. Już tłumaczę, o co chodzi – zakupić możemy 15 spinów, z określoną liczbą symboli WILD. Odpowiednio, dla 5 symboli zapłacimy 54 punkty, dla 7 100, a dla 10 190 punktów, dzięki czemu mamy nieco kontroli nad bębnami.

Ogólna ocena Take The Bank

Take The Bank umożliwia nam całkiem niezłe sumy wygranych – współczynnik RTP wynosi 96,08%, czyli tyle, co klasyczne automaty online. Sama gra jest bardzo przyjemna w odbiorze a jej kreskówkowa grafika zdecydowanie cieszy oko. Naszym zdaniem jest to pozycja godna wypróbowania, jeżeli mamy ochotę zagrać o prawdziwe pieniądze.