Ramses Book (Vulkan Vegas Automaty Online)

Ramses Book to klasyczny slot online, wyprodukowany przez znaną firmę Gamomat. Jego tematyką jest starożytny Egipt, z pewnością więc przypadnie do gustu graczom z całego świata, a szczególnie tym, których fascynuje tematyka antycznego Egiptu, pustyń i dreszczyk emocji niczym z Indiana Jonesa. Cechuje się prostą i błyskawiczną rozgrywką, a jego reguły są bardzo łatwe do opanowania, będzie więc dobrym wyborem dla osób, które lubią od razu przejść do gry, bez zbędnego zagłębiania się w skomplikowane zasady.

Podstawowe informacje o Ramses Book:

 • 5 bębnów
 • 3 rzędy
 • 10 linii kombinacji wygrywających
 • możliwość podwojenia wygranej za pomocą dwóch opcji gamble

Dzięki 10 liniom kombinacji wygrywających dość łatwo jest zdobyć wygraną, przy jednoczesnej możliwości podniesienia swojej wygranej. Dwie opcje gamble dodatkowo udostępnione podczas rozgrywki mogą zwiększyć lub zmniejszyć naszą wygraną. Gra jest prosta i intuicyjna oraz dostępna w wielu językach, w tym w języku polskim.

Symbole w Ramses Book, czego możecie się spodziewać

Ramses Book to typowa, prosta slotowa gra utrzymana w klimacie starożytnego Egiptu, archeologicznych odkryć i faraonów. Z tego względu znajduje się w niej wiele symboli związanych z tym imperium, oraz nawiązujących do dzieł kultury. Pojawiają się w nim hieroglify, symbol Ramzesa oraz egipskie posągi. Poniżej znajdziesz rozpiskę symboli z możliwością maksymalnej wygranej. Dzielą się w zależności od ilości wylosowanych symboli.

Wygrana przy wylosowaniu 2 symboli:

 • Ramzes (możliwość wygranej do 3000)
 • Hieroglify (możliwość wygranej do 1200)
 • Ptaki (możliwość wygranej do 450)
 • Dwa koty (możliwość wygranej do 450)

Wygrana przy wylosowaniu minimum 3 symboli:

 • Pik (możliwość wygranej do 60)
 • Karo (możliwość wygranej do 60)
 • Kier (możliwość wygranej do 60)
 • Trefl (możliwość wygranej do 60)
 • Kwiat (możliwość wygranej do 150)
 • Księga (możliwość wygranej do 1200, jest to również znak wild, który zastępuje inne symbole oraz scatter – gwarantuje 10 darmowych spinów).

Główna wygrana Jackpot w Ramses Book

Gra Ramses Book nie posiada dedykowanych slotów ani symboli czy kombinacji na jackpot. Można jednak spróbować zdobyć darmowe 10 spinów przy wypadnięciu 3 symboli Księgi. Warto również zbierać symbole i oraz zdecydować się na opcję gamble, w grze są dostępne 2 takie opcje. Maksymalna możliwa wygrana do uzyskania to 50000.

Bonusy i akcje specjalne dostępne w Ramses Book

W tym jednoręki bandycie, jak już wspomniano, nie można trafić Jackpota, warto jednak polować na inne bonusy. Przy wypadnięciu 3 symboli Księgi dostajemy dostęp do 10 darmowych spinów, podczas których możemy zdobyć kolejne symbole bonusu. Producent gry umieścił w niej także 2 opcje gamble, które pozwalają zwiększyć wygraną bądź też całkowicie ją stracić – jednak warto zaryzykować, jeśli czujecie szczęście w garści. Dzięki temu macie szansę na maksymalną wygraną. Pierwsza opcja zgamblowania gry to klasyczne Card Gamble, które umożliwia podwojenie wygranej sumy lub jej całkowitą stratę. Druga opcja Gamble to drabina (tak zwany ladder), która może jeszcze bardziej zwiększyć naszą wygraną, wiąże się z jednak nieco większy stopniem ryzyka niż opcja pierwsza – obstawiamy w niej to, czy uda nam się trafić wygrywającą kombinację w następnym spinie.

Jakie są Twoje szanse na wygranie w Ramses Book?

Ramses Book to typowa gra slotowa, cenionego producenta gier hazardowych Gammomat. Na jego stronie z łatwością mamy więc dostęp do współczynnika RTP w grze, który wynosi 96,15%. Współczynnik Volatility natomiast określony został jako wysoki, co oznacza, że w grze możemy zdobyć większe wygrane, jednakże wypadać one będą zdecydowanie rzadziej. Są to dobre statystyki dla graczy, którzy czują, że mają sporo szczęścia i chcą szybko wzbogacić się o znaczną sumę.

Ogólna ocena Ramses Book

Gra Ramses Book to świetny i popularny klasyk, który umożliwia nam wygranie całkiem pokaźnej sumy. Ponadto gra oferuje możliwość zdobycia dodatkowych, darmowych spinów co jeszcze bardziej zwiększa szansę na wygraną, oraz sprawia, że rozgrywka jest ciekawa i przyjemna – a jak wiadomo, nie ma lepszego sposobu na poprawę swojej szansy zwycięstwa sporej gotówki, jak darmowe spiny. Dodatkowym atutem tej popularnej gry jest przyjemna dla oka, ładna grafika, oraz klimatyczna muzyka i dźwięki towarzyszące nam podczas gry. Jeżeli szukacie gry hazardowej, która pozwoli Wam ugrać większe wygrane, warto wypróbować Ramses Book.