Optibet LV (Latvija) – Vai tā ir krāpšanās? – Bukmeikeru Kantoris un Тiešsaistes Кazino #7 (Kardijs Rungaiņi)


Optibet LV

Bezmaksas Bonuss EUR200 EUR 1,000

Klikšķiniet šeit


Optibet piedāvā visplašāko tiešsaites azartspēļu klāstu Latvijā, kas sniedz iespēju izbaudīt īstu kazino neatejot no datora. Samērā lielu popularitāti ir ieguvuši klasisko sporta veida totalizatori, taču ar vien pieprasītāka kļūst likmju likšan uz virtuālo sporta veidu rezultātiem. Šis gan, manuprāt, ir lietotājam mazāk pazīstams un līdz ar to arī mazāk drošs azartspēļu veids, bet Optibet nodrošina caurspīdīgumu arī šajās spēlēs. Optibet piedāvājumā ir arī dažādas citas azartspēles, piemēram, vairāku veidu ruletes, visas pazīstamās kāršu spēles, likmju spēles un džekpotu spēles. Gan Latvijā, gan pasaulē lietotāji ar vien izvēles tiešsaites azartspēles, kuras vada spēļu vadītāji, kas, manuprāt, šīm spēlēm piešķir vairāk realitātes piegaršu, bet tajā pat laikā pieļauj cilvēcisku kļūdu iespējas. Tas, protams, ir retums, bet iespēja tāda pastāv.

Optibet pārvaldībā ir arī Latvijā lielākā vietējā tiešsaites pokera platforma ar 7 dažādiem spēļu veidiem, kuri piemēroti katra spēlētāja stratēģijai un spēles stilam. Populārākais no tiem ir īsie “sit’n’go” turnīri, kuros spēlētāji izspēlē īsas partijas nelielā dalībnieku lokā un sadala laimestu atbilstoši spēles rezultātiem. Arī Latvijas online pokera līga ir Optibet pārvaldībā, kur visu gadu reizi nedēļā tiek rīkoti pokera turnīri ar motivējošām balvām.

Sporta spēļu totalizators piedāvā iespēju likt likmes uz visiem populārākajiem sporta veidiem – futbols, hokejs, basketbols – kā arī mazāk populāriem, piemēram, galda teniss. Arī šeit ar vien lielāku uzmanību izpelnās e-sporta veidu likmes, kuras jau labu laiku tiek pielīdzinātas tradicionālā sporta veidu likmēm. Uz visiem lielajiem sporta notikumiem pasaulē lietotājs var likt likmes, vadoties pēc bukmeikeru likmēm.

Virtuālo sporta totalizatora piedāvājumā ir virtuālās suņu skriešanas sacensības, zirgu skriešana, riteņbraukšana, virtuālais teniss un citas. Optibet piedāvā gan “instant”, gan “virtual” spēles. “Instant” sporta veidu likmes ir līdzīgas tradicionālajām likmēm, bet tikai tie nebalstās uz reāliem spēļu notikumiem, bet gan uz nejaušu skaitļu ģeneratoru, kas nosaka koeficientu proporcionāli uzskaitītajām varbūtībām. Turpretī “virtual” spēles tiek balstītas uz virtuālu futbola komandu virtuāliem mačiem. Arī šajā gadījumā un pārējās piedāvātajās virtuālajās spēles rezultātu nosaka nejaušu skaitļu ģenerators.

Reģistrācija portālā ir samērā vienkārša un raksturīga gandrīz katrai mūsdienīgai platformai. Ir daži būtiski nosacījumi, kas jāievēro – reģistrēties var tikai personas, kas vecākas par 18 gadiem, katram lietotājam var būt tikai viens konts, un reģistrēties var tikai Latvijas iedzīvotāji. Reģistrējoties no citām vietām, lietotājs tiek pārvirzīts uz optbet.com, kur jāizvēlas lokācijai atbilstošais pakalpojumu sniedzējs.

Optibet nodrošina pietiekami biežus un lietotājam draudzīgus laimestu izmaksu nosacījumus. Izmaksas tiek veiktas gan darba dienās, gan nedēļas nogalēs. Izmaksu laiks ir atkarīgs no spēlētāja lietotā bankas konta. Svarīgi ņemt vērā, ka minimālā izmaksu summa ir 5 Eur un vienmēr pārbaudīt sevis norādītos datus, lai nerastos neprecizitātes, kuru risināšana var prasīt pat līdz 5 dienām.

Iemaksāt līdzekļus bankas kontā var vairākos veidos – internetbanka, bankas pārskaitījums vai kredītkarte – un to var veikt caur Optibet lietotāja profilu. Minimālās iemaksas summas svārstās no 0.10 līdz 5 Eur robežās atkarībā no iemaksu tipa, kuru izvēlas lietotājs.

Lai pasargātu lietotāju no sev bīstamām likmēm vai paredzētā budžeta pārtērēšanas, Optibet piedāvā uzstādīt sev spēļu limitus. Var izvēlēties starp dienas limitu un maksimālo vienas likmes lielumu. Šis, manuprāt, ir saprātīgs veids kā spēlētājs pats var ierobežot savus tēriņus tiešsaites azartspēlēm. Optibet pielieto arī interaktīvo azartspēļu abildības kodesku, kas principā ietver sevī mehānismus kā pasargāt lietotāju no kaitīgu un degradējošu spēlēšanas paradumu izveidošanos. Portāls piedāvā arī pašateikties no azartspēlēm, ja spēlētājs apzinās, ka ar tām nodara kaitējumu gan sev, gan apkārtējiem.

Esmu ievērojis, ka optibet.lv ņem dalību arī dažādos sporta atbalsta pasākumos. Uzņēmums sponsorē gan atsevišķus sportistus, gan komandas un veido savas sporta līgas. Tas, manuprāt, ir uzteicams veids kā iesaistīties nozarē un veicināt sporta attīstību kopumā.

No plašā tiešsaites azartspēļu rīkotāju klāsta lietotājam ir iespēja izvēlēties sev vispiemērotāko platformu. Lietotājs pats ir atbildīgs par pieņemtajiem lēmumiem. Optibet, manuprāt, ir viena no lietotājam draudzīgākajām platformām, kas nodrošina ne tikai ļoti plašu spēļu klāstu, bet arī vairākus drošības pasākumus, kas pasargās gan personas, gan apkārtējo drošību pret azartspēļu negatīvo ietekmi. Es uzskatu, ka tas ir tik pat būtiski kā atbalstīt sportistus un komandas, jo tikai kontrolētas un “veselīgas” azartspēles var būt labs izklaides un atpūtas veids.