Optibet.EE (Eesti) – Kihlveokontor ja online Kasiino #1

Ülevaade kasiino ja spordiennustuse lehest Optibet EE (Eesti). Oluline informatsioon Eestist pärit mängijatele!

Optibet.EE – see on Eesti versioon tuntud meelelahutust pakkuvast veebilehest Optibet.com.

Optibeti kaubamärk asutati 2005. aastal ja see oli üks esimesi, mis sai Eestis litsentsi panuste vastu võtmiseks, sealhulgas internetis. Tänasel päeval on Optibet üks suuremaid spordiennustust pakkuvaid ettevõtteid Läti ja Eesti turul.

Optibet.EE on üks vähestest tegutsevatest kasiino ja spordiennustust pakkuvatest veebilehtedest, millel on absoluutselt legaalne tegevusluba Eesti Vabariigi territooriumil. Erinevalt paljudest teistest online kihlveokontoritest ja kasiinodest, mis omavad kaheldava väärtusega litsentse sellistest saareriikidest Curacao ja Antigua, on Optibet.EE-l olemas ametlik litsents Eestis hasartmänge kontrollivalt komisjonilt. Sellisel moel hoolitseb vastav riigiasutus selle eest, et kõik lehel pakutavad mängud vastaksid standarditele ja mängijate õigused oleks kaitstud.

Optibet.EE omanikuks on Rootsi ettevõte Nordic Leisure AB, mille aktsiad on noteeritud Stockholmi börsil, mis on oluline ettevõte usaldusväärsuse ja tugeva finantsseisu näitaja.

Vastavalt väljastatud litsentsi tingimustele on mängimine Optibet.EE lehel võimalik ainult Eesti Vabariigi residentidele. Lehel on olemas nii eesti, vene kui inglise keelsed versioonid.

Optibet.EE – Spordipanused (kihlveokontor)

Optibet.EE pakub oma mängijatele võimalust teha internetis panuseid sellistele spordialadele nagu näiteks: jalgpall, tennis, korvpall, pesapall, käsipall, võrkpall, rannavõrkpall, Austraalia jalgpall, erinevad autospordialad nagu Vormel 1 või Nascar, Ameerika jalgpall, jalgrattasport, darts, mäesuusaalad, kriket, murdmaasuusatamine, motospordialad (Moto2, Moto3, MotoGP), lauatennis, jäähoki, ragbi aga ka palju muid spordialasid. Samuti pakutakse mängijatele võimalust panustamiseks erinevatele sündmustele maailmapoliitikas.

Optibet.EE – Live panused

Optibet.EE pakub samuti võimalust panustada spordisündmustele “Live” režiimis.

Optibet.EE – Kasiino

Optibet.EE lehelt leiate suure hulga erinevaid mänguautomaate ja kaardimänge. Samuti on olemas erinevad versioonid rulettist ja teistest kasiinomängudest. Lehel pakutavad kasiinomängud ja mänguautomaadid on valmistatud selliste tuntud tarkvaratootjate poolt nagu Novomatic, EGT, NetEnt, Play’n GO, Microgaming ja teised. Alatasa lisatakse juurde uusi kasiinomänge ja mänguautomaate.

Maksemeetodid:

Optibet.EE pakub laia valikut erinevatest maksemeetoditest nii sisse- kui väljamaksete tegemiseks. Esmajärjekorras on maksemeetodid loomulikul mõeldud just Eesti klientidele sobivaks olema.

Optibet.EE – Boonused

Nagu enamus interneti kasiinodest nii pakub ka Optibet.EE oma mängijatele laia valikut erinevatest boonustest. Siin on olemas boonused uutele mängijatele, riskivabadele mängudele boonused ja lojaalsusboonused. Täpsema informatsiooni võib leida kui lähete lehele Optibet.EE.