Fancy Fruits (Vulkan Vegas Automaty Online)

Fancy Fruits to klasyczny jednoręki bandyta od znanej firmy tworzącej gry slotowe – Gamomat. Nie posiada on zbędnych “fajerwerków” czy udziwnień, ale za to oferuje prostą i szybką do opanowania rozgrywkę – co na pewno spodoba się tym, którzy lubią od razu przejść do rzeczy i grać o duże wygrane!

Podstawowe informacje o Fancy Fruits:

 • 5 bębnów
 • 3 pola w każdym bębnie
 • 5 linii kombinacji wygrywających
 • możliwość zgamblowania wygranej w celu jej powiększenia

Dzięki 5 liniom łatwo jest zdobyć wygraną kombinację, jednak trzeba pamiętać, że Fancy Fruits ma specyficzny model zaliczania wygranych – kombinacje muszą wystąpić od lewego bębna (to znaczy 3 w środku lub z prawej strony nie oznacza wygranej).

Jeśli zastanawiasz się, czy możesz grać w ten automat w swoim języku – na pewno ucieszą Cię dwie istotne sprawy. Po pierwsze, nie wymaga on znajomości języków, gdyż poza instrukcją nie ma tam praktycznie żadnych napisów – wszystko to dzięki prostocie rozgrywki niczym z prawdziwych jednorękich bandytów. Po drugie, jeśli potrzebujesz jednak zajrzeć do instrukcji – to automat został przetłumaczony na 25 języków, w tym Polski!

Jakie symbole znajdę w tym automacie?

Automat Fancy Fruits to typowy slot owocowy, głównymi symbolami są owoce oraz specjalna siódemka, która odpowiada za najwyższą możliwą nagrodę. Z pozostałych symboli, znajdziecie takie owoce jak arbuza, winogrono, śliwkę, cytrynę, pomarańczę i wiśnie. Każda kombinacja ma oczywiście swoje własne progi punktowe, mnożące wygraną – poniżej zostały one wypisane:

 • Siódemka – 50 za 5 w linii, 10 za 4 w linii oraz 1 za 3 w linii

 • Arbuz – 10 za 5 w linii, 2 za 4 w linii oraz 0.5 za 3 w linii

 • Winogrono – 10 za 5 w linii, 2 za 4 w linii oraz 0.5 za 3 w linii

 • Śliwka – 2.5 za 5 w linii, 1 za 4 w linii oraz 0.2 za 3 w linii

 • Pomarańcza – 2.5 za 5 w linii, 1 za 4 w linii oraz 0.2 za 3 w linii

 • Cytryna – 2 za 5 w linii, 1 za 4 w linii oraz 0.2 za 3 w linii

 • Wiśnia – 2 za 5 w linii, 1 za 4 w linii oraz 0.2 za 3 w linii

Czy można zgarnąć jackpot?

Fancy Fruits nie posiada jako tako dedykowanego jackpota – ale jak w każdej grze hazardowej, można wygrać jakąś maksymalną kwotę. Dla tego typu automatu do gry hazardowej wynosi ona 1000 krotność wpłaconej kwoty.

Coś, co tygryski lubią najbardziej – akcje i reguły specjalne!

Po każdej zwycięskiej kombinacji udostępniana dla gracza jest opcja zgamblowania swojej wygranej – co dodatkowo ją przemnoży. Obecne są dwie możliwości: obstawianie karty (card gamble) oraz obstawienie kolejnej wygranej (risk ladder). Pierwsza opcja jest nieco pewniejsza, jednak przynosi mniejsze zyski – natomiast druga jest już bardziej ryzykowna, jednak może przynieść naprawdę wielkie wygrane! Należy tylko pamiętać, że w przypadku niefortunnego obstawienia, niestety cała wygrana przepada, jednak kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana, prawda?

Jakie są Twoje szanse, na wygraną w Fancy Fruits?

Gamomat jest znanym i rzetelnym twórcą gier kasynowych, w tym oczywiście także automatów slotowych – oznacza to, że nie wstydzi się on swoich statystyk dotyczących wygrywania na danej maszynie. Nie inaczej jest w przypadku Fancy Fruits, dla którego możemy poznać zarówno RTP oraz Volatility bezpośrednio na stronie producenta.

Niezwykle ważny współczynnik RTP wynosi w tym przypadku 96.09%, natomiast Volatility określone jest jako niskie, co oznacza, że wygrane są częstsze, ale mniejsze.

Ogólna ocena

Fancy Fruits to klasyk wśród jednorękich bandytów, granie w niego przypomina to, co można spotkać na standardowych, fizycznych automatach do gry. Dodatkowo, dzięki użyciu znanych i lubianych symboli owoców oraz większej niż standardowa linii zwycięskich kombinacji – sprawia to, że jest to jeden z częściej wybieranych automatów do gry hazardowej online.

Jeśli szukacie częstych, choć nieco mniejszych wygranych, to ten automat od Gamomat z RTP 96%+ oraz niską wariacją wygranych zapewni Wam dokładnie to, czego potrzebujecie.