Break da Bank Again (Vulkan Vegas Automaty Online)

Break da Bank Again to klasyczny slot online, w którym możemy powalczyć o wygranie całkiem pokaźnej sumy. Gra utrzymana jest w klimacie bankowym, a praktycznie wszystkie wykorzystywane w niej symbole związane są w jakiś sposób z bogactwem. Znajdziemy wśród nich między innymi diamenty, sztabki złota oraz grube pliki gotówki. Gra jest dość minimalistyczna i prosta w obsłudze, cechuje się klasyczną i przyjemną dla oka grafiką. W grze brakuje nieco muzyki w tle, jednakże podczas losowania usłyszeć możemy klasyczne dźwięki automatu oraz wesołą melodię podczas wylosowania kombinacji wygrywającej. Gra nie jest udostępniona w języku polskim, jednakże nie powinna to być przeszkodą, jej zasady bowiem są nieskomplikowane i łatwe do zrozumienia dla każdego.

Podstawowe informacje o Break da Bank Again:

  • 3 rzędy
  • 5 bębnów
  • 9 linii wygrywających
  • możliwość zdobycia darmowych spinów

Dzięki 9 liniom kombinacji wygrywających – potencjalnie łatwiej jest trafić wygraną. Znacznie upraszcza tu obecność znaku wild oraz występowanie scatterów, umożliwiających znacznie zwiększenie ilości posiadanych spinów (scattery dodają darmowe spiny), przekładając się jednocześnie na większe i częstsze wygrane.

Jakie symbole znajdę w tym automacie?

W grze możemy znaleźć proste symbole – nawiązujące do bankowości, bogactwa oraz kart do gry. Wśród nich znajdziemy takie znaki jak Dziesiątka, Walet, Dama, Król i As. Jeżeli jednak chcemy skupić się na większych wygranych, powinniśmy celować w wylosowanie symboli Sztabek Złota, Plików Gotówki, Stosów złotych monet, Czeków oraz Diamentów. Producent nie podaje dokładnych sum, jakie możemy zdobyć podczas wylosowania konkretnych symboli, trzeba więc samemu przetestować grę, aby dowiedzieć się tego dokładniej. Oprócz symboli standardowych w grze znajdziemy także:

  • Symbol Wild (jest nim logo gry) – symbol ten zastępuje każdy inny symbol, działając podobnie jak karciany joker. Dodatkowo warto podkreślić, wygrana zdobyta w oparciu o ten symbol jest mnożona x5, możemy więc zagrać o całkiem duże sumy.

  • Symbol Scatter (zamknięty sejf) – jest to symbol, który daje nam możliwość wygranej nawet wtedy, gdy nie jest położony na jednej linii wypłat. Wylosowanie zaledwie dwóch sejfów daje nam możliwość wygranej. Przy wylosowaniu ich większej ilości możemy zdobyć odpowiednio większe ilości darmowych spinów: przy 3 scatterach – 10 spinów, przy 4 – 20 spinów, natomiast przy 5 – 25 darmowych spinów.

Jackpot w Break da Bank Again – ile dokładnie mogę wygrać?

W grze Break da Bank Again śmiało możemy pokusić się o spróbowanie zgarnięcia maksymalnej wygranej, czyli tak zwanego Jackpota. Aby tego dokonać, musicie trafić najpierw darmowe spiny, następnie w czasie ich kręcenia musicie zgarnąć wygrywającą kombinację z symbolem wild. W takiej sytuacji każdy symbol wild mnożony jest x25, dzięki czemu możecie rozbić bank zgarnąć maksymalną wygraną!

Bonusy i akcje specjalnie dostępne w Break da Bank Again

Bonusy i akcje specjalne to zdecydowanie ten aspekt gry, który przyciąga graczy najbardziej. W Breka da Bank Again nie spotykamy się niestety z możliwością zgamblowania wygranej – jedyny bonus dostępny dla nas w tej grze, to wylosowanie scatterów i zdobycie spinów. Im większa ilość wylosowanych symboli, tym więcej darmowych spinów otrzymacie. Maksymalnie dzięki temu bonusowi możemy uzyskać aż 25 darmowych spinów, podczas których wygrane mogą zostać przemnożone aż x25!

Jakie są możliwości wygrania w Break da Bank Again?

W tym slocie online maksymalna stawka, jaką możemy postawić, wynosi 45 monet. W tym przypadku wygrana podczas wylosowania 5 szafirów daje nam odpowiednio 7500 monet. Jeżeli połączymy tą wygraną z symbolem Wild, możecie otrzymać aż 37,500 monet w trybie standardowym, oraz aż 187,500 monet podczas darmowego spina. Jest to maksymalna wygrana, którą możemy zdobyć w tej grze. Współczynnik RTP wynosi 95,43%, a wartość volatility jest określona jako wysoka, co oznacza, że po wygrane kombinacje wylosowywane są rzadziej, jednakże z reguły posiadają one duże wartości.

Ogólna ocena Break da Bank Again

Break da Bank Again to przyjemny jednoręki bandyta, który daje możliwość zagrania o całkiem pokaźne sumy. Wygrane są rzadsze, jednakże z reguły są one wysokie, co przyciągnie graczy lubiących ryzyko – wśród nich jest niezwykle popularna. Sama gra jest bardzo prosta i nieskomplikowana w obsłudze, łatwo ogarnąć zasady i szybko dołączyć do rozgrywki. Rozgrywkę dopełnia klasyczny design, oraz jej minimalizm i prostota.