Book of Santa (Vulkan Vegas Automaty Online)

Wraz z nadejściem okresu świątecznego, strony gier slotowych zapełniają się wieloma automatami ze świętami Bożego Narodzenia. Jednym z takich slotów jest Book of Santa, stworzony przez cenione czeskie studio – Endorphina. Gra utrzymana jest w klimacie świątecznym, w związku z tym znajdziemy w niej wiele typowych dla świąt symboli. Zasiądziemy przed ciepłym, wesoło trzeszczącym kominkiem i nacieszymy swoje uszy wesołą melodyjką. Całość dopełnia minimalistyczna, kolorowa grafika utrzymana w duchu Bożego Narodzenia. Zasady tego jednorękiego bandyty są proste i łatwe do nauki – sama gra może dostarczyć nie tylko rozrywki, ale również całkiem pokaźne wygrane. W razie wątpliwości można skorzystać z ikonki pomocy, znajdującej się w górnej części ekranu, która pomoże zapoznać się z zasadami gry.

Podstawowe informacje o Book of Santa:

  • 3 rzędy
  • 5 bębnów
  • 10 linii wygrywających
  • możliwość podwojenia wygranej
  • opcja zdobycia darmowych spinów

Niezależnie od niedużej ilości linii wygrywających, w slocie tym można liczyć na całkiem niezłe wygrane. W zdobywaniu dużych sum pomaga dodatkowo symbol Księgi (prawdopodobnie, nawiązującej do mikołajowej księgi z grzecznymi osobami), która jest jednocześnie symbolem WILD oraz SCATTER. Częstotliwość wygranych zwiększa także możliwość wylosowania 10 darmowych spinów.

Jakie symbole pomogą Wam w wygranej?

Book of Santa to gra utrzymana w klimacie świątecznym. W związku z tym, grając w ten slot online, spotkamy się przede wszystkim z symbolami w jakiś sposób związanymi z Bożym Narodzeniem. Poza tym, na najniższych progach punktowych znajdują się standardowe symbole – tutaj symbole karciane, od 10 do Asa, które przynoszą wygrane przy połączeniu minimum trzech takich samych znaków. Łącząc symbole standardowe, możemy zgarnąć wygrane od 0,05 do 1,50 punktów.

Oprócz symboli standardowych, w slocie znajdziemy także kilka przyjemnych, świątecznych akcentów. Do tego rodzaju symboli należą: Sanie Mikołaja, Gwiazdka, Dzwoneczek oraz Mikołaj. Połączenie tych symboli w linii wygrywającej może zapewnić wygrane od 0,05 do nawet 50 punktów, pula więc jest całkiem pokaźna! Jak w każdym automacie online – tutaj także znajdziemy symbole bonusowe, do których należą:

Symbol SCATTER oraz WILD – twórcy gry wyposażyli ją w symbol Księgi Mikołaja, czyli tytułową Book of Santa. Symbol ten posiada dwie funkcje. Po pierwsze, jest on symbolem WILD, który zastępuje każdy inny symbol występujący w grze. Po drugie, jest on także SCATTEREM – wylosowanie 3 symboli Księgi Mikołaja zapewnia 10 darmowych spinów – do tego według naszych testów, darmowe spiny znacznie częściej losują wygrywające kombinacje!

Free Spins – co jest takiego unikatowego w tutejszych darmowych spinach

Jeżeli udało wylosować się trzy symbole Księgi Mikołaja, zostaniemy przeniesieni do darmowego trybu gry. Na początku tej opcji bonusowej, wylosowany zostaje specjalny symbol, który podczas kręcenia zapewni dodatkowe wygrane. Jego pojawienie się podczas kręcenia darmowymi spinami sprawi, że pozostałe pola w rzędzie z automatu zamienią się w ten specjalny symbol, przynosząc duże wygrane! W tym trybie gry obowiązują takie same stawki wygranych jak w trybie klasycznym.

Dodatkowe akcje specjalne w Book of Santa

Twórcy Book of Santa zapewnili swoim graczom możliwość podwojenia swojej wygranej. Aby zawalczyć o większą, ostateczną sumę – po wygraniu jakiejkolwiek przez nas kwoty możemy spróbować ją powiększyć. W tym celu klikamy na czerwony znaczek kart z serduszkiem, który po wygranej pojawi się w lewym dolnym rogu. Zostajemy przeniesieni do kasyna, gdzie naszym zadaniem jest wylosowanie karty o większej wartości, niż ta, która wyświetla się z lewej strony. Jeżeli uda nam się wylosować większą wartość, podwajamy naszą wygraną. Próbować podwoić wygrane punkty możemy bez końca, aż do momentu, gdy nie trafimy na kartę o wyższej wartości. W takim przypadku, niestety tracimy zdobyte przez nas punkty.

Ogólna ocena Book of Santa

Book of Santa to ciekawa i przyjemna gra slotowa, w której zanurzając się w świątecznym klimacie, możemy zawalczyć o prawdziwe pieniądze. Współczynnik RTP tego slota wynosi 96%, zaś wartość Volatility określona jest jako wysoka, co oznacza, że wygrane będą pojawiać się rzadziej, jednak będą one w postaci wysokich kwot. Zagraj w tę przyjemną grę już teraz i umil sobie czas oczekiwania na święta, walcząc o wysokie nagrody!